logo
Kravavá tlačenka
motiv
Fotbalový klub : KRVAVÁ TLAČENKA PLZEŇ
IČO: 66360340
Reg. číslo MVR: VSC/1-11871/92-R Datum registrace: 8.6.1992
č.účtu: 128366036/0300
Sídlo:Radyňská 35, 32600, Plzeň
E-mail: k.tlacenka@post.cz
česky anglicky německy slovensky
Klubgeschichte
Aktuell
Ehemalige Spieler
Derzeitige Spieler
Liga
Liga Old Boys
Schützenrangliste
Pohoda Cup
Turniers
Petanque
Foto
Urlaub
Jahresgeschichte
Diskussion
Schreib Mail


aktualizace: 12.11.2019
131077LIGA

KT - FC Palasio Plzeň 4-4 ( 1:2 )
sestava: : Kari/Milan - Kuba Mašek, Lukáš, Fanda, Vraňas - Máňa, Dominik G., Babouk, Joža
góly: Dominik (Babouk), Lukáš (Dominik, Kuba), Kuba (Babouk), Dominik (Kuba, Milan)
trenéři:Šnek, Koly.... po vzoru NHL je před závorkou uveden střelec a v závorce asistenti.

Palasio je v průběžném pořadí na prvním místě a z devíti zápasů prohráli jen dva, sedmkrát se radovali z vítězství. Na začátku hry nám chvilku trvalo, než jsme se dokázali vyrovnat s dobře pohybujícím se soupeřem. Kari však byl pozorný a zlikvidoval dvě šance Palasia. Palasio nakonec přece jen otevřelo skóre zápasu. Kuba při našem útoku hledal na zadní tyči Dominka, přihrávku však zachytil obránce a založil protiútok tři na jednoho, který Palasio vyřešilo kombinačně až do prázdné branky. Soupeři jsme ale odpověděli stejnou mincí. Babouk zachytil přihrávku a poslal do úniku Dominika, ten se v zakončení nemýlil. Z vyrovnání jsme se neradovali dlouho. Z následné protiakce jsme si nepohlídali náběh za obranu a hráč z bezprostřední blízkosti Kariho prostřelil. S postupem času, jsme se dostávali více do hry, kopali jsme dva přímáky z blízkosti vápna, Lukáš je ale do branky neprotlačil. Kari v poslední minutě první půle zlikvidoval velkou šanci soupeře.

Ve druhé půli jsme se dostávali častěji do zakončení, ale nedařilo se nám míč propasírovat za záda gólmana. Stejně tak šance Palasia končily v rukavicích Milana, který tradičně ve druhé půli nahradil Kariho. Vyrovnání jsme se dočkali po parádní akci. Kuba našel v útoku Dominka, který patou sklepnul míč na nabíhajícího Lukáše a ten skóroval střelou na zadní tyč. Opět ale vyrovnání netrvalo dlouho. Palasio rozjelo útočnou akci, zakončenou střelou z vápna, Milan míč vyrazil, ale jen k volnému hráči, který přihrál na zadní tyč spoluhráči a ten uklízel do prázdné. Bohužel vzápětí se dostal soupeř do dvou gólového vedení. Máňa doběhl nepřesnou přihrávku, ale následně z pozice posledního míč ztratil a soupeř šel sám na Milana, kterému nedal šanci zasáhnout. Před našim třetím gólem nám vyšla kombinace na pětníku před naší brankou. Milan posunul míč na vedle stojícího Lukáše, ten na Kubu, který poslal dlouhý míč na Babouka, ten se udržel na míči v souboji s obráncem a posunul ho na nabíhajícího Kubu, který se tak dostal za obranu a střelou překonal brankáře Palasia. Vyrovnáno bylo tři minuty před koncem. Milan včasným vyběhnutím zmařil protiútok Palasia a přesně našel Kubu, ten zatáhl míč po lajně a našel před bránou Dominka, který míč usměrnil za bezmocného gólmana.


GARDY

Garda podlehla týmu FC Důležití

KT : FC Důležití 0:2 ( 0:0 )
sestava: Kari – Vraňas, Ovar, Opus, Rudla, Máňa - Kamil, Vlasta, Šnek, Juha
góly:

V dalším utkání jsme těsně prohráli v duelu se sousedem v tabulce, i když by zápasu spíše slušela remíza. Střelecká „impotence“ bohužel byla v utkání, kde rozhodla první vstřelená branka, na naší straně. Tentokráte chybělo i trocha toho sportovního štěstí.

Utkání začalo opatrně v klidnějším duchu, kde nikdo nechtěl udělat zejména chybu vzadu. První příležitosti jsme vypracovali my. Ve čtvrté minutě pálil Ovar do tyče a o minutu později nedali šance Vlasta s Kamilem. Poté se ukázali i Důležití a Kari musel vytáhnout dva výborné zákroky. V patnácté minutě nás zachránila tyč a až do konce poločasu to bylo nesmírně vyrovnané, ale brankáři a obrany pracovali spolehlivě.

Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil. Šancí na obou stranách nebylo mnoho. Ve 30. minutě Juha uvolnil Ovara a ten pálil těsně nad branku soupeře. Kari následně vychytal dvě nepříjemné střely. Pak Kamil hlavičkoval, ale gólman Důležitých perfektně zasáhl. Soupeř v 37. minutě vytvořil závar, kdy míč putoval po naší brankové čáře a následně byl uklizen do bezpečí. O dvě minuty poté Juha uvolnil Vlastu, který pálil těsně mimo. Oba celky se nechtěly smířit s remízou a utkání gradovalo. Hrálo se od nahoru dolu, ale skóre se neměnilo. Čtyři minuty před koncem naše obrana chybovala a kanonýr Vlčák zblízka prostřelil jinak výborného Kariho. Ten poté uvolnil místo Juhovi a začala naše power play. Dvě naše střely byly zablokovány. Dvě minuty před koncem pálil v dobré pozici Ovar. Brankář soupeře míč nejprve vyrazil a poté přes celé hřiště definitivně rozhodl vyrovnaný duel.

Nyní nás čekají v následujícím týdnu již jen dvě dohrávky. Předběžně v úterý 19. 11. od 18.30 budeme hrát s týmem 3promile a ve čtvrtek 21. 11. ve stejný čas se Sokolem Letkov.


Opory KT...

číslo 14 žije!...


Tabulka
1. Bocca seniors 7 6 1 0 46:18 19
2. FC Žízeň 8 6 1 1 43:23 19
3. 3promile 7 5 0 2 41:25 15
4. Do dna 7 5 0 2 29:26 15
5. FC Rapax 7 4 0 3 41:44 12
6. Sokol Letkov 7 3 1 3 32:23 10
7.FC Důraz 7 2 1 4 28:39 7
8. FC Důležití 7 2 0 5 20:27 6
9. FC TBC Šlapák 7 2 0 5 24:36 6
10. Krvavá tlačenka 7 1 2 4 28:33 5
11.Loko depo 7 0 0 7 16:52 0Gardy dohrávky:

Předběžně v úterý 19. 11. od 18.30 budeme hrát s týmem 3promile a ve čtvrtek 21. 11. ve stejný čas se Sokolem Letkov.


OSTATNÍ

Oslava - PotravinyVýsledky turnajů Bajmar Cup a Krvava Tlacenka Cup jsou na: www.bajmar.cz